Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
teaoverlord

Movie Buff - 166 Film Ratings

Member Since: Nov 25, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out teaoverlord's...
48% The King of Comedy (1983) - Jan 28, 2020
19% Dredd (2012) - Jan 24, 2020
48% Tropical Malady (2004) - Apr 18, 2019
84% Le quattro volte (2010) - Apr 18, 2019
19% The Linguists (2008) - Apr 13, 2019
48% Pan's Labyrinth (2006) - Apr 09, 2019
84% Spirit of the Beehive (1973) - Apr 09, 2019
48% The Apple (1998) - Apr 05, 2019
19% Kandahar (2001) - Apr 01, 2019
9% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Mar 31, 2019