teddiez

teddiez
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 28 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% Lone Star (1996) - Rated 28 May 2017
80 64% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 28 May 2017
20 7% In Memory of the Day Passed By (1990) - Rated 28 May 2017
20 7% The Death of Louis XIV (2016) - Rated 28 May 2017
20 7% Faust (1994) - Rated 28 May 2017
90 88% The Prestige (2006) - Rated 28 May 2017
55 20% Barry Lyndon (1975) - Rated 28 May 2017
90 88% Apocalypse Now (1979) - Rated 28 May 2017
85 77% Psycho (1960) - Rated 28 May 2017
45 14% Drugstore Cowboy (1989) - Rated 28 May 2017