teenwolf

teenwolf
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2014
Location: ISTANBUL, MALTEPE, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: oldies but goldies...

more Recent Ratings

86 67% Pink Cadillac (1989) - Rated 06 Apr 2014
84 44% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 06 Apr 2014
88 78% The Mask (1994) - Rated 06 Apr 2014
84 44% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 06 Apr 2014
78 18% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 06 Apr 2014
84 44% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 06 Apr 2014
78 18% The Number 23 (2007) - Rated 06 Apr 2014
85 57% Mr. Popper's Penguins (2011) - Rated 06 Apr 2014
88 78% Bruce Almighty (2003) - Rated 06 Apr 2014
74 7% Dolphin Tale (2011) - Rated 06 Apr 2014