teginlee

teginlee
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 44% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 13 Jan 2016
90 59% Crank (2006) - Rated 13 Jan 2016
99 99% 22 Jump Street (2014) - Rated 13 Jan 2016
98 90% A League of Their Own (1992) - Rated 13 Jan 2016
98 90% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 13 Jan 2016
98 90% Poltergeist (1982) - Rated 13 Jan 2016
90 59% Poseidon (2006) - Rated 13 Jan 2016
95 76% Heartbreakers (2001) - Rated 13 Jan 2016
90 59% The Mummy (1999) - Rated 13 Jan 2016
90 59% Bedknobs and Broomsticks (1971) - Rated 13 Jan 2016