Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tehmarvelman

Movie Buff - 409 Film Ratings

Member Since: Mar 28, 2016

Location: USA

more Recent Ratings
84 48% 12 O'Clock Boys (2013) - Jul 29, 2020
92 83% Paris Is Burning (1990) - Jul 27, 2020
84 48% Synecdoche, New York (2008) - Jul 20, 2020
85 57% Wendy and Lucy (2008) - Jul 14, 2020
85 57% The Lure (2015) - Jul 13, 2020
81 33% Irma Vep (1996) - Jun 27, 2020
75 22% The Platform (2019) - Jun 14, 2020
76 23% Elevator to the Gallows (1958) - Jun 14, 2020
74 19% Safe (1995) - Jun 09, 2020
72 14% Hot Summer Nights (2017) - Jun 01, 2020