tehnominator

tehnominator
Film Freak - 875 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2013

more Recent Ratings

Check out tehnominator's...

100 92% Born Into Brothels (2004) - Rated 20 Apr 2013
75 71% Planet Earth (2006) - Rated 20 Apr 2013
50 47% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 20 Apr 2013
50 47% March of the Penguins (2005) - Rated 20 Apr 2013
50 47% Religulous (2008) - Rated 20 Apr 2013
50 47% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 20 Apr 2013
75 71% Thriller (1983) - Rated 20 Apr 2013
25 30% Sucker Punch (2011) - Rated 20 Apr 2013
75 71% Rope (1948) - Rated 20 Apr 2013
11% Green Lantern (2011) - Rated 20 Apr 2013