tekant

tekant
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2013
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73% Cinderella Man (2005) - Rated 29 Jan 2014
73% Shutter Island (2010) - Rated 29 Jan 2014
37% Lady in the Water (2006) - Rated 29 Jan 2014
73% District 9 (2009) - Rated 29 Jan 2014
73% Paris, je t'aime (2006) - Rated 29 Jan 2014
73% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 29 Jan 2014
88% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 29 Jan 2014
27% Alien (1979) - Rated 27 Nov 2013
88% Corpse Bride (2005) - Rated 27 Nov 2013
18% Hostel (2005) - Rated 27 Nov 2013