tekilamoka

tekilamoka
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2017
Location: Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: .

more Recent Ratings

85 42% Innocent Voices (2004) - Rated 09 Apr 2017
70 27% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 18 Mar 2017
80 32% Friends with Benefits (2011) - Rated 18 Mar 2017
85 42% Titanic (1997) - Rated 18 Mar 2017
100 88% Inception (2010) - Rated 18 Mar 2017
100 88% Fight Club (1999) - Rated 18 Mar 2017
100 88% The Prestige (2006) - Rated 18 Mar 2017
85 42% The Reader (2008) - Rated 18 Mar 2017
99 75% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 11 Mar 2017
95 63% Avatar (2009) - Rated 11 Mar 2017