tekinalp17

tekinalp17
Movie Buff - 232 Film Ratings
Member Since: 03 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 81% American Beauty (1999) - Rated 11 May 2018
75 26% Black Mass (2015) - Rated 09 May 2018
78 51% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 09 May 2018
72 13% Despicable Me (2010) - Rated 09 May 2018
78 51% Sophie's Choice (1982) - Rated 09 May 2018
10 0% Recep Ivedik (2008) - Rated 08 May 2018
20 2% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 08 May 2018
64 3% Following (1998) - Rated 08 May 2018
74 18% Batman Begins (2005) - Rated 08 May 2018
72 13% Baby Driver (2017) - Rated 08 May 2018