tenenbaumer

tenenbaumer
Movie Buff - 216 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 36% The Omega Man (1971) - Rated 01 Feb 2015
85 72% The Quiet Earth (1985) - Rated 01 Feb 2015
85 72% Blind (2014) - Rated 31 Jan 2015
85 72% Force Majeure (2014) - Rated 31 Jan 2015
70 19% Whiplash (2014) - Rated 31 Jan 2015
70 19% Birdman (2014) - Rated 31 Jan 2015
70 19% Interstellar (2014) - Rated 31 Jan 2015
65 12% The Theory of Everything (2014) - Rated 31 Jan 2015
80 55% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 31 Jan 2015
60 9% The Imitation Game (2014) - Rated 31 Jan 2015