tennent

tennent
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 21 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 84% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 04 Dec 2018
100 94% Fail-Safe (1964) - Rated 04 Dec 2018
92 64% Better Call Saul (2015) - Rated 04 Dec 2018
80 30% The Times of Harvey Milk (1984) - Rated 04 Dec 2018
100 94% The Remains of the Day (1993) - Rated 04 Dec 2018
10% Piano Piano Kid (1990) - Rated 04 Dec 2018
99 86% From Here to Eternity (1953) - Rated 04 Dec 2018
95 75% The Illusionist (2006) - Rated 04 Dec 2018
100 94% The Last King of Scotland (2006) - Rated 04 Dec 2018
92 64% Pitch Black (2000) - Rated 04 Dec 2018