tennis1293

tennis1293
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 63% Whiplash (2014) - Rated 23 Mar 2017
80 53% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 23 Mar 2017
70 30% Ocean's Twelve (2004) - Rated 23 Mar 2017
74 38% Fight Club (1999) - Rated 23 Mar 2017
80 53% Taxi Driver (1976) - Rated 23 Mar 2017
79 48% Doctor Who (2005) - Rated 23 Mar 2017
65 16% The Girl Next Door (2004) - Rated 23 Mar 2017
30 9% The Devil's Advocate (1997) - Rated 23 Mar 2017
10 4% Avatar (2009) - Rated 23 Mar 2017
93 83% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Mar 2017