TenTonTanner

tentontanner
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2014
Location: Stevens Point, Wisconsin, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A little about me. I am male. I have many vital organs in my body. I have never climbed a mountain but i intend to. I once saw a woman fall off a crane to her death. My favorite color is Salmon.

more Recent Ratings

92 72% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 17 Nov 2014
93 79% Hot Fuzz (2007) - Rated 17 Nov 2014
91 66% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 17 Nov 2014
70 14% The Incredible Hulk (2008) - Rated 17 Nov 2014
92 72% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 17 Nov 2014
83 34% Thor: The Dark World (2013) - Rated 17 Nov 2014
72 17% Thor (2011) - Rated 17 Nov 2014
84 37% Iron Man 3 (2013) - Rated 17 Nov 2014
75 22% Iron Man 2 (2010) - Rated 17 Nov 2014
73 18% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 17 Nov 2014