Teodor

teodor
Movie Buff - 386 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2021
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Goodfellas (1990) - Rated 21 Nov 2021
70 28% The Godfather: Part III (1990) - Rated 21 Nov 2021
90 77% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 21 Nov 2021
60 10% Back to the Future Part III (1990) - Rated 21 Nov 2021
70 28% Lupin the IIIrd: Mine Fujiko no Uso (2019) - Rated 21 Nov 2021
60 10% 5 Centimeters per Second (2007) - Rated 21 Nov 2021
80 54% Mary and Max (2009) - Rated 21 Nov 2021
90 77% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 21 Nov 2021
90 77% The Little Mermaid (1989) - Rated 21 Nov 2021
60 10% Back to the Future Part II (1989) - Rated 21 Nov 2021