teof13

teof13
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2021
Location: Athens, Attiki, Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 5% 21 (2008) - Rated 20 Dec 2021
60 5% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 20 Dec 2021
70 28% 1917 (2019) - Rated 20 Dec 2021
70 28% 12 Years a Slave (2013) - Rated 20 Dec 2021
65 15% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 20 Dec 2021
65 15% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 20 Dec 2021
70 28% Spider-Man 2 (2004) - Rated 20 Dec 2021
75 44% Spider-Man (2002) - Rated 20 Dec 2021
95 76% The Dark Knight (2008) - Rated 20 Dec 2021
75 44% Tenet (2020) - Rated 20 Dec 2021