teopii

teopii
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2014
Location: Helsinki, Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 29% 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Oct 2014
90 73% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 17 Oct 2014
90 73% Groundhog Day (1993) - Rated 17 Oct 2014
90 73% Stations of the Cross (2014) - Rated 17 Oct 2014
90 73% Ronja Rövardotter (1984) - Rated 17 Oct 2014
90 73% The Salt of the Earth (2014) - Rated 17 Oct 2014
90 73% Hero (2002) - Rated 17 Oct 2014
80 48% Black Mirror (2011) - Rated 17 Oct 2014
80 48% Zombieland (2009) - Rated 17 Oct 2014
80 48% The Road (2009) - Rated 17 Oct 2014