teravis
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out teravis's...
95 24% | Flags of Our Fathers (2006) - Rated 13 Jul 2021 |
94 17% | J. Edgar (2011) - Rated 13 Jul 2021 |
90 9% | A Perfect World (1993) - Rated 13 Jul 2021 |
85 4% | Sudden Impact (1983) - Rated 13 Jul 2021 |
95 24% | Changeling (2008) - Rated 13 Jul 2021 |
99 53% | Where Eagles Dare (1968) - Rated 13 Jul 2021 |
90 9% | Absolute Power (1997) - Rated 13 Jul 2021 |
95 24% | Sully (2016) - Rated 13 Jul 2021 |
100 81% | Mystic River (2003) - Rated 13 Jul 2021 |
99 53% | In the Line of Fire (1993) - Rated 13 Jul 2021 |