tessa_152

tessa152
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 54% The Rendezvous (2016) - Rated 19 Jul 2017
80 75% The Lost City of Z (2017) - Rated 19 Jul 2017
80 75% Australia (2008) - Rated 19 Jul 2017
10 11% Doctor Strange (2016) - Rated 12 Feb 2017
90 88% The Accountant (2016) - Rated 31 Dec 2016
85 81% Inferno (2016) - Rated 25 Dec 2016
73 69% Instinct (1999) - Rated 19 Nov 2016
100 96% 41 (2012) - Rated 14 Nov 2016
60 46% Jason Bourne (2016) - Rated 13 Nov 2016
80 75% Boy 7 (2015) - Rated 13 Nov 2016