tetraman221

tetraman221
Movie Buff - 430 Film Ratings
Member Since: 10 May 2016
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 68% Casino (1995) - Rated 23 May 2016
80 84% The Great Dictator (1940) - Rated 22 May 2016
85 93% Crash (2005) - Rated 11 May 2016
70 49% Sleuth (2007) - Rated 11 May 2016
4% Conan the Destroyer (1984) - Rated 11 May 2016
60 27% Looper (2012) - Rated 11 May 2016
50 20% Starship Troopers (1997) - Rated 11 May 2016
75 68% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 11 May 2016
65 34% Underworld (2003) - Rated 11 May 2016
70 49% Hot Shots! (1991) - Rated 11 May 2016