tetzeli

tetzeli
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 80% I, Claudius (1976) - Rated 12 Apr 2017
83 69% Singin' in the Rain (1952) - Rated 12 Apr 2017
93 88% Spirited Away (2001) - Rated 12 Apr 2017
83 69% Roger & Me (1989) - Rated 12 Apr 2017
74 15% Get Shorty (1995) - Rated 12 Apr 2017
77 34% Frost/Nixon (2008) - Rated 12 Apr 2017
76 26% Collateral (2004) - Rated 12 Apr 2017
74 15% The English Patient (1996) - Rated 12 Apr 2017
96 96% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Apr 2017
80 53% The Informant! (2009) - Rated 12 Apr 2017