tewsdv

tewsdv
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 88% Looper (2012) - Rated 01 Jan 2013
97 88% Let the Right One In (2008) - Rated 23 Mar 2010
97 88% (500) Days of Summer (2009) - Rated 19 Mar 2010
92 39% Surrogates (2009) - Rated 19 Mar 2010
94 63% Downfall (2004) - Rated 24 Feb 2010
94 63% Avatar (2009) - Rated 24 Feb 2010
97 88% Boy A (2008) - Rated 11 Feb 2010
94 63% Adam (2009) - Rated 09 Jan 2010
95 75% District 9 (2009) - Rated 29 Oct 2009
95 75% V for Vendetta (2006) - Rated 15 Jun 2009