tezo22

tezo22
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2016
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 20% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 07 Sep 2016
70 20% Lost in Translation (2003) - Rated 07 Sep 2016
77 40% Seven Days in May (1964) - Rated 07 Sep 2016
94 95% Memento (2001) - Rated 07 Sep 2016
77 40% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 07 Sep 2016
90 75% The Matrix (1999) - Rated 07 Sep 2016
90 75% Traffic (2000) - Rated 07 Sep 2016
90 75% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 07 Sep 2016
20 5% Kick-Ass (2010) - Rated 07 Sep 2016
80 55% Scarface (1983) - Rated 07 Sep 2016