tguarnaccia

tguarnaccia
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2017
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Hola

more Recent Ratings

55 17% The Desert Bride (2017) - Rated 29 Dec 2017
75 50% The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Rated 29 Dec 2017
85 63% Contempt (1963) - Rated 29 Dec 2017
70 40% La Chinoise (1967) - Rated 29 Dec 2017
65 28% Glory (2016) - Rated 29 Dec 2017
70 40% The Other Side of Hope (2017) - Rated 29 Dec 2017
70 40% The Canterbury Tales (1972) - Rated 29 Dec 2017
70 40% Medea (1969) - Rated 29 Dec 2017
70 40% Witness for the Prosecution (1957) - Rated 29 Dec 2017
85 63% Scarface (1932) - Rated 29 Dec 2017