tgump89

tgump89
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 27 May 2014
Location: pittsburgh, pa, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m interesting, i say what i believe people want to hear so im pretty well liked.

more Recent Ratings

1% Head-On (2004) - Rated 08 Jun 2014
89 59% Chasing Amy (1997) - Rated 08 Jun 2014
90 69% Happy Gilmore (1996) - Rated 08 Jun 2014
90 69% Bad Santa (2003) - Rated 08 Jun 2014
90 69% Catch Me If You Can (2002) - Rated 08 Jun 2014
90 69% Wild Wild West (1999) - Rated 08 Jun 2014
95 86% Zombieland (2009) - Rated 08 Jun 2014
89 59% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 08 Jun 2014
95 86% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 08 Jun 2014
100 94% You've Got Mail (1998) - Rated 08 Jun 2014