thalesrocha

thalesrocha
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2016

more Recent Ratings

Check out thalesrocha's...

85 39% Gran Torino (2008) - Rated 18 Feb 2016
85 39% The Squid and the Whale (2005) - Rated 18 Feb 2016
95 77% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 18 Feb 2016
90 58% Bottle Rocket (1996) - Rated 18 Feb 2016
85 39% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 18 Feb 2016
85 39% Memento (2001) - Rated 18 Feb 2016
90 58% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 18 Feb 2016
90 58% 12 Years a Slave (2013) - Rated 18 Feb 2016
90 58% Groundhog Day (1993) - Rated 18 Feb 2016
90 58% Taxi Driver (1976) - Rated 18 Feb 2016