thamer

thamer
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 35% Julie & Julia (2009) - Rated 04 Sep 2017
49 25% The Blair Witch Project (1999) - Rated 04 Sep 2017
51 45% When the Lights Went Out (2012) - Rated 04 Sep 2017
52 55% Aliens (1986) - Rated 04 Sep 2017
48 15% Ben-Hur (1959) - Rated 04 Sep 2017
47 5% The Doors (1991) - Rated 04 Sep 2017
54 65% Army of Shadows (1969) - Rated 04 Sep 2017
58 75% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 04 Sep 2017
60 95% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 04 Sep 2017
59 85% Joe's Apartment (1996) - Rated 04 Sep 2017