thank you

thank_you
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Smiley

more Recent Ratings

70 19% Assassin's Creed (2016) - Rated 20 Apr 2018
85 30% Sag Salim (2012) - Rated 20 Apr 2018
40 5% Maskeli Besler: Irak (2007) - Rated 20 Apr 2018
95 65% The Pianist (2002) - Rated 20 Apr 2018
95 65% Baby Driver (2017) - Rated 20 Apr 2018
90 44% Big Eyes (2014) - Rated 20 Apr 2018
95 65% Primal Fear (1996) - Rated 20 Apr 2018
70 19% Ghost (1990) - Rated 20 Apr 2018
95 65% Never Let Me Go (2010) - Rated 20 Apr 2018
85 30% Sicario (2015) - Rated 20 Apr 2018