thatjarvis

thatjarvis
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2013
Location: Guelph, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 80% The Dark Knight (2008) - Rated 17 Aug 2013
65 31% The Wolverine (2013) - Rated 17 Aug 2013
95 86% Galaxy Quest (1999) - Rated 02 Aug 2013
80 64% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 02 Aug 2013
72 48% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 02 Aug 2013
89 73% Seven Psychopaths (2012) - Rated 02 Aug 2013
80 64% Midnight in Paris (2011) - Rated 02 Aug 2013
73 50% Thor (2011) - Rated 02 Aug 2013
72 48% The Deep Blue Sea (2011) - Rated 02 Aug 2013
65 31% War Horse (2011) - Rated 02 Aug 2013