theThinker

thethinker
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 49% Get Smart (2008) - Rated 08 Jun 2016
75 25% Hotel Transylvania (2012) - Rated 08 Jun 2016
75 25% Sky High (2005) - Rated 08 Jun 2016
85 70% The Wizard of Oz (1939) - Rated 08 Jun 2016
80 49% Death Becomes Her (1992) - Rated 08 Jun 2016
85 70% Rush Hour (1998) - Rated 08 Jun 2016
70 15% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 08 Jun 2016
79 38% Shrek 2 (2004) - Rated 08 Jun 2016
79 38% Birdman (2014) - Rated 08 Jun 2016
80 49% Johnny English (2003) - Rated 08 Jun 2016