thebellejar

thebellejar
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I enjoy documentaries, independent and dark films.

more Recent Ratings

96 53% Ken Park (2002) - Rated 22 Aug 2018
99 82% Kids (1995) - Rated 22 Aug 2018
98 67% Requiem for a Dream (2000) - Rated 22 Aug 2018
100 92% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 22 Aug 2018
98 67% Donnie Darko (2001) - Rated 22 Aug 2018
98 67% The Basketball Diaries (1995) - Rated 22 Aug 2018
100 92% Gummo (1997) - Rated 22 Aug 2018
90 35% The Wrestler (2008) - Rated 22 Aug 2018
75 21% The Karate Kid (1984) - Rated 22 Aug 2018
95 46% Shutter Island (2010) - Rated 22 Aug 2018