thebigtshow

thebigtshow
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2013
Location: Pomona, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A pretty nice guy.

more Recent Ratings

89 75% Before Sunrise (1995) - Rated 09 Mar 2013
86 63% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 09 Mar 2013
93 92% The Player (1992) - Rated 09 Mar 2013
70 12% K-9 (1989) - Rated 09 Mar 2013
90 85% Catch Me If You Can (2002) - Rated 09 Mar 2013
80 36% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 09 Mar 2013
80 36% Father of the Bride (1991) - Rated 09 Mar 2013
89 75% The Wedding Singer (1998) - Rated 09 Mar 2013
82 46% Man on the Moon (1999) - Rated 09 Mar 2013
86 63% The Cell (2000) - Rated 09 Mar 2013