thebluerabbi

thebluerabbi
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2014
Location: Hungary

more Recent Ratings

Check out thebluerabbi's...

86 83% Shaun of the Dead (2004) - Rated 22 Feb 2014
81 55% Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Rated 22 Feb 2014
89 91% Midnight Cowboy (1969) - Rated 22 Feb 2014
68 23% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 22 Feb 2014
81 55% The Incredibles (2004) - Rated 22 Feb 2014
89 91% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 22 Feb 2014
85 78% Poltergeist (1982) - Rated 22 Feb 2014
69 27% Ronin (1998) - Rated 22 Feb 2014
84 70% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 22 Feb 2014
95 99% Fargo (1996) - Rated 22 Feb 2014