thedaveg

thedaveg
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2009
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 28% Juno (2007) - Rated 01 Jan 2009
79 73% The Sting (1973) - Rated 01 Jan 2009
64 34% Forrest Gump (1994) - Rated 01 Jan 2009
59 18% The Incredible Hulk (2008) - Rated 01 Jan 2009
70 50% The Prestige (2006) - Rated 01 Jan 2009
48 7% The Fast and the Furious (2001) - Rated 01 Jan 2009
87 97% Donnie Darko (2001) - Rated 01 Jan 2009
79 73% American Psycho (2000) - Rated 01 Jan 2009
83 86% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 01 Jan 2009
61 23% Signs (2002) - Rated 01 Jan 2009