thedenaudio

thedenaudio
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2015
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Animal Kingdom (2010) - Rated 14 Sep 2015
85 55% Alice in Wonderland (2010) - Rated 14 Sep 2015
87 67% Looper (2012) - Rated 14 Sep 2015
93 94% Maleficent (2014) - Rated 14 Sep 2015
87 67% Under the Skin (2014) - Rated 14 Sep 2015
95 97% Black Swan (2010) - Rated 12 Sep 2015
90 84% 12 Monkeys (1995) - Rated 12 Sep 2015
85 55% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 12 Sep 2015
75 15% Short Term 12 (2013) - Rated 12 Sep 2015
84 48% Johnny Mnemonic (1995) - Rated 09 Sep 2015