thedork01

thedork01
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 18% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
75 39% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
90 76% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
0% The Fast and the Furious (2001) - Rated 14 Aug 2007
55 31% Cheaper by the Dozen 2 (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 33% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 90% Eurotrip (2004) - Rated 14 Aug 2007
85 64% Oldboy (2003) - Rated 14 Aug 2007
100 98% Braveheart (1995) - Rated 14 Aug 2007
85 64% The Skulls (2000) - Rated 14 Aug 2007