thedude470
Bio: I am everywhere,
and I am nowhere.
Recent Ratings
Check out thedude470's...
98 95% | Ip Man (2008) - Rated 26 Nov 2015 |
95 83% | A Time to Kill (1996) - Rated 26 Nov 2015 |
78 37% | Independence Day (1996) - Rated 26 Nov 2015 |
66 12% | Starship Troopers (1997) - Rated 26 Nov 2015 |
98 95% | Groundhog Day (1993) - Rated 26 Nov 2015 |
40 4% | The Grey (2012) - Rated 26 Nov 2015 |
96 88% | Pineapple Express (2008) - Rated 26 Nov 2015 |
76 27% | Cast Away (2000) - Rated 26 Nov 2015 |
81 51% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 26 Nov 2015 |
96 88% | Catch Me If You Can (2002) - Rated 26 Nov 2015 |