theend

theend
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: İ am a film criticker..

more Recent Ratings

90 67% Manchester by the Sea (2016) - Rated 26 Jul 2017
88 44% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 25 Jul 2017
84 7% Django Unchained (2012) - Rated 25 Jul 2017
89 55% Intouchables (2011) - Rated 25 Jul 2017
90 67% Léon: The Professional (1994) - Rated 25 Jul 2017
89 55% Whiplash (2014) - Rated 25 Jul 2017
90 67% Gladiator (2000) - Rated 25 Jul 2017
92 86% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 25 Jul 2017
87 30% Happy Feet (2006) - Rated 25 Jul 2017
86 19% Zootopia (2016) - Rated 25 Jul 2017