Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
thefaculty

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: May 18, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out thefaculty's...
60 26% The Evil Dead (1981) - May 18, 2018
50 13% Apocalypse Now (1979) - May 18, 2018
85 73% V for Vendetta (2006) - May 18, 2018
100 97% Point Break (1991) - May 18, 2018
90 84% From Dusk Till Dawn (1996) - May 18, 2018
90 84% Dead Poets Society (1989) - May 18, 2018
60 26% Speed Racer (2008) - May 18, 2018
80 63% Goodfellas (1990) - May 18, 2018
90 84% Dude, Where's My Car? (2000) - May 18, 2018
85 73% The Matrix (1999) - May 18, 2018