Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
thefilmh8er

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: Dec 26, 2019

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out thefilmh8er's...
1% Endless Love (1981) - Dec 26, 2019
4% Cocktail (1988) - Dec 26, 2019
89 64% To Kill a Mockingbird (1962) - Dec 26, 2019
12 7% Valkyrie (2008) - Dec 26, 2019
90 72% Analyze This (1999) - Dec 26, 2019
80 45% Mystery Train (1989) - Dec 26, 2019
95 81% Fight Club (1999) - Dec 26, 2019
75 35% Requiem for a Dream (2000) - Dec 26, 2019
100 92% American Psycho (2000) - Dec 26, 2019
10 5% Suicide Squad (2016) - Dec 26, 2019