thegeek

thegeek
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2017
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 63% The Big Short (2015) - Rated 16 Jul 2017
90 52% Good Will Hunting (1997) - Rated 15 Jul 2017
95 83% The Truman Show (1998) - Rated 15 Jul 2017
90 52% Kabhi Khushi Kabhie Gham... (2001) - Rated 15 Jul 2017
95 83% Jab We Met (2007) - Rated 15 Jul 2017
85 38% Veer-Zaara (2004) - Rated 15 Jul 2017
95 83% Kal Ho Naa Ho (2003) - Rated 15 Jul 2017
90 52% La La Land (2016) - Rated 15 Jul 2017
80 27% Spotlight (2015) - Rated 15 Jul 2017
85 38% The Prestige (2006) - Rated 15 Jul 2017