thegh0st0fme

thegh0st0fme
Movie Buff - 495 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 73% Say Anything... (1989) - Rated 21 Feb 2015
70 40% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 21 Feb 2015
80 73% Her (2013) - Rated 21 Feb 2015
65 23% Oldboy (2003) - Rated 21 Feb 2015
60 13% Juno (2007) - Rated 21 Feb 2015
75 58% 12 Monkeys (1995) - Rated 21 Feb 2015
85 87% Interstellar (2014) - Rated 21 Feb 2015
80 73% Falling Down (1993) - Rated 21 Feb 2015
80 73% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 21 Feb 2015
55 7% This Means War (2012) - Rated 21 Feb 2015