theguy
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Recent Ratings
Check out theguy's...
80 | Nerve (2016) - Rated 14 May 2018 |
85 | Her (2013) - Rated 14 May 2018 |
80 | Breaking Bad (2008) - Rated 14 May 2018 |
80 | Avengers: Infinity War (2018) - Rated 14 May 2018 |
85 | Baby Driver (2017) - Rated 14 May 2018 |
90 | The Martian (2015) - Rated 14 May 2018 |
90 | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 14 May 2018 |
90 | Blade Runner 2049 (2017) - Rated 14 May 2018 |
100 | Do You Trust this Computer? (2018) - Rated 14 May 2018 |
90 | Source Code (2011) - Rated 14 May 2018 |