Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
thehaze

Movie Buff - 310 Film Ratings

Member Since: May 17, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
65 1% Chappie (2015) - May 20, 2019
75 14% Children of Men (2006) - May 20, 2019
70 6% La casa de papel (2017) - May 20, 2019
75 14% Carlito's Way (1993) - May 20, 2019
75 14% La Cara Oculta (2011) - May 20, 2019
75 14% Cape Fear (1991) - May 20, 2019
70 6% The Cabin in the Woods (2012) - May 20, 2019
75 14% The Bugs Bunny Show (1960) - May 20, 2019
70 6% Brooklyn Nine-Nine (2013) - May 20, 2019
70 6% Bound (1996) - May 20, 2019