thelta

thelta
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 18% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 15 Feb 2018
70 33% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 15 Feb 2018
50 3% Baby Driver (2017) - Rated 15 Feb 2018
80 63% Captain America: Civil War (2016) - Rated 25 Apr 2017
70 33% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 25 Apr 2017
70 33% Ex Machina (2015) - Rated 20 Dec 2016
85 80% Arrival (2016) - Rated 23 Nov 2016
100 98% The Disappearance of Haruhi Suzumiya (2010) - Rated 28 Sep 2016
90 89% Psycho-Pass (2012) - Rated 28 Sep 2016
80 63% Psycho-Pass: The Movie (2015) - Rated 28 Sep 2016