the_mephisto

themephisto
Movie Buff - 235 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 31% No Country for Old Men (2007) - Rated 29 Sep 2014
85 82% Equilibrium (2002) - Rated 29 Sep 2014
80 69% Kick-Ass (2010) - Rated 29 Sep 2014
77 54% Terminator Salvation (2009) - Rated 29 Sep 2014
75 46% Public Enemies (2009) - Rated 29 Sep 2014
78 60% The Fighter (2010) - Rated 29 Sep 2014
80 69% American Hustle (2013) - Rated 29 Sep 2014
85 82% The Usual Suspects (1995) - Rated 29 Sep 2014
75 46% 21 (2008) - Rated 29 Sep 2014
75 46% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 29 Sep 2014