themovieboi2

themovieboi2
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 75% Ben-Hur (1959) - Rated 06 Jan 2019
94 75% Akira (1988) - Rated 06 Jan 2019
90 57% Princess Mononoke (1997) - Rated 06 Jan 2019
93 70% The Princess Bride (1987) - Rated 06 Jan 2019
80 31% Election (1999) - Rated 06 Jan 2019
91 63% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 06 Jan 2019
78 24% Cloverfield (2008) - Rated 06 Jan 2019
80 31% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 06 Jan 2019
95 81% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 06 Jan 2019
96 89% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 06 Jan 2019