themoviepit

themoviepit
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2010
Location: Mesa, Arizona, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 82% Frost/Nixon (2008) - Rated 01 Jun 2010
99 94% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 01 Jun 2010
90 60% Domino (2005) - Rated 01 Jun 2010
93 70% Big (1988) - Rated 01 Jun 2010
83 36% Along Came Polly (2004) - Rated 01 Jun 2010
80 31% Happy Feet (2006) - Rated 01 Jun 2010
86 43% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 01 Jun 2010
95 82% Reservoir Dogs (1992) - Rated 01 Jun 2010
90 60% Crash (2005) - Rated 01 Jun 2010
95 82% Hellbound: Hellraiser II (1988) - Rated 01 Jun 2010