Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
themoviepl

Film Freak - 781 Film Ratings

Member Since: Jan 15, 2018

Location: Romania

Bio: I'm passionate about movies, i love to help people by my recommendations.
more Recent Ratings
Check out themoviepl's...
85 23% Read My Lips (2001) - Aug 06, 2020
90 62% V for Vendetta (2006) - Aug 06, 2020
92 69% Nocturnal Animals (2016) - Aug 06, 2020
87 33% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Aug 03, 2020
84 17% The Lovers on the Bridge (1991) - Aug 03, 2020
91 67% Lawrence of Arabia (1962) - Aug 03, 2020
85 23% The Women (1939) - Aug 02, 2020
76 10% Palm Springs (2020) - Aug 02, 2020
83 15% House (1977) - Aug 02, 2020
86 29% Shall We Dance? (1996) - Aug 02, 2020