thenoggin

thenoggin
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2008
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 97% New York Doll (2005) - Rated 01 Aug 2008
"Moving, tragic, up-lifting and soundtracked by one of the greatest rock and roll bands of all time. Perfection."
93 78% Scratch (2001) - Rated 29 Jul 2008
76 16% This Film Is Not Yet Rated (2006) - Rated 27 Jul 2008
77 21% Murderball (2005) - Rated 27 Jul 2008
93 78% Dig! (2004) - Rated 26 Jul 2008
88 50% Beyond the Mat (1999) - Rated 26 Jul 2008
86 40% Air Guitar Nation (2006) - Rated 26 Jul 2008
90 61% The Simpsons Movie (2007) - Rated 26 Jul 2008
91 69% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 26 Jul 2008
82 26% 28 Days Later (2002) - Rated 26 Jul 2008