thenryreis

thenryreis
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 65% Equus (1977) - Rated 06 Sep 2017
83 95% Tangerines (2013) - Rated 19 Oct 2016
80 80% Leviathan (2014) - Rated 18 Oct 2016
50 15% Toni Erdmann (2016) - Rated 18 Oct 2016
55 25% Voyage of Time: Life's Journey (2016) - Rated 18 Oct 2016
75 55% Graduation (2016) - Rated 18 Oct 2016
65 40% In the House (2012) - Rated 11 Oct 2016
20 5% Enduring Love (2004) - Rated 26 Sep 2016
80 80% Jules and Jim (1962) - Rated 15 Sep 2016
65 40% Tess (1979) - Rated 15 Sep 2016